logo

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE

Masz pytania?

Zadzwoń do nas

  • email biuro@twojeokno.eu
  • phone +48 61 436 60 70

Drzwi Porta

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Temu celowi posłużyło rozwinięcie oferty drzwi wewnętrznych wykonanych z płyt tłoczonych, o interesującym wzornictwie i różnorodności kolorystycznej. Drzwi te produkowane są we wszystkich wymiarach używanych w budownictwie.

Wysokie walory estetyczne drzwi Porta - są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności.

Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Firma Porta analizuje nowe trendy we wzornictwie, czego rezultatem jest np. bezprzylgowość dostępna dla kolekcji skrzydeł.

Firma Porta wprowadza na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań. Do takich należy ościeżnica regulowana Porta System opasująca mur, która zmieniła technologię wykończenia pomieszczeń. Z rozwojem kolekcji wprowadzona została ościeżnica Porta System Elegance dla skrzydeł bezprzylogwych. Porta jest również pierwszym na polskim rynku producentem kompletnych systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej, które spełniają różnorodne wymogi budowlane, w tym tak specjalistyczne, jak norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej. Pomimo tych różnic poszczególne rodzaje drzwi danego systemu są jednolite pod względem wyglądu zewnętrznego i nie różnią się od innych drzwi w pomieszczeniu. Powstanie nowych fabryk zaowocowało wprowadzeniem wielu nowych produktów na rynek. Są to ościeżnice metalowe, w tym ościeżnice metalowe regulowane oraz bogata oferta drzwi drewnianych produkowanych w Suwałkach w tym - drzwi wejściowe dębowe Gdynia.

Wciąż poszerzana baza maszynowa w fabrykach firmy Porta pozwala na szybkie realizowanie zamówień z zachowaniem wysokich standardów jakości.

Rok 2012 to 20 lat funkcjonowania firmy na rynku polskim. Przez te wszystkie lata Porta nauczyła się poznawać potrzeby swoich klientów i opracowała swój autorski program badania zmian, które zachodzą na rynku dekoratorskim.

Z roku na rok nasza produkcja wzrasta. Obecnie jej wielkość w skali miesiąca wynosi ponad 85000 szt. skrzydeł i 50000 szt. ościeżnic.

Stały rozwój firma PORTA zawdzięcza ludziom. Załogę przedsiębiorstwa stanowi łącznie w 5 fabrykach około 1890 osób. Są to wykwalifikowani pracownicy: stolarze, specjaliści obsługi maszyn, kadra technologiczna, projektanci oraz kadra menedżerska.

Drzwi Wewnątrzlokalowe
Drzwi łamane
Systemy przesuwane
Drzwi wewnętrzne wejśćiowe
Drzwi zewnętrzne
Drzwi techniczne i metalowe
Ościeżnice
Akcesoria

Wzory drzwi do pobrania  ---> kliknij tutaj WZORY

Projekt i realizacja: www.HEDRYCH.pl